Nuomos sąlygos

 1. Nuomininkas privalo turėti galiojantį pasą ir B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Vairuotojas privalo turėti ne mažesnį nei 2-ejų metų stažą.
 2. Minimalus nuomos terminas – 1 para (24 valandos), maksimalus – neribojamas.
 3. Automobiliai išduodami pilnu kuro baku, grąžinti automobilį privaloma taip pat pilnu baku. Grąžinus automobilį nepilnu kuro baku taikomi papildomi mokesčiai ( 2,5 EUR už kiekvieną trūkstamą litrą).
 4. Už automobilio nuomą atsiskaitoma grynaisiais pinigais arba išankstiniu bankiniu pavedimu. Nuomininkui perduodant automobilį Nuomuotojas privalo sumokėti už nuomos laikotarpį ir palikti užstatą. Užstato dydis nuo 150 EUR.
 5. Išnuomotu automobiliu per parą leidžiama nuvažiuoti vidutiniškai nuo 300 – 500 km ( priklausomai nuo automobilio ), viršijus kilometrų apribojimą, taikomas papildomas 0,10 EUR/km mokestis.
 6. Nuomojant automobilį klientas pateikia savo pasą ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą, kurių kopijos pridedamos prie nuomos sutarties originalo.
 7. Papildomo vairuotojo duomenis būtina pateikti prieš pasirašant automobilio nuomos sutartį. Perduoti automobilio vairavimą asmeniui, neįtrauktam į automobilio nuomos sutartį, griežtai draudžiama.
 8. Automobilis išduodamas ir grąžinamas adresu Vytenio g. 50B, Vilnius.
 9. Automobilį perduoti arba grąžinti galima kiekvieną dieną, įskaitant ir savaitgalius ar švenčių dienas, nuo 8.00 val. iki 22.00 val.
 10. Į nuomos kainą įtraukta: Lietuvos Respublikos kelių mokestis, civilinės atsakomybės draudimas,KASKO draudimas, automobilio priežiūra ir remontas.
 11. Draudžiama: vykti į Didžiosios Britanijos, Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos ir kitas NVS šalių teritorijas su nuoma50.lt nuomojamais automobiliais.
 12. Automobilį galite rezervuoti tinklapyje www.nuoma50.lt, el. Paštu: info@nuoma50.lt arba telefonu +370 67708111. Rezervuojant automobilį tai pačiai dienai, užsakymai priimami tik telefonu +370 67708111.